OFERTA - aht.auto.pl


 

Przyjazny dla środowiska

Okna aluminiowe w 100% nadają się do recyklingu, dzięki czemu są wyjątkowo przyjazne ekonomicznie. Aluminium można w nieskończoność poddawać recyklingowi, a podczas recyklingu zużywa tylko 5% energii potrzebnej do produkcji od podstaw aluminiowych ram okiennych. Aluminium jest zrównoważone, zmniejszając ślad węglowy.

Kolor

Nasze aluminiowe okna są w szerokiej gamie kolorów i stylów, aby idealnie pasować do każdej nieruchomości, od nowoczesnych mieszkań miejskich po urocze wiejskie domki. Niektóre z wielu dostępnych wykończeń to standardowe lub metaliczne, dwukolorowe, a nawet teksturowane.

https://znany-ksiegowy.pl/

OFERTY OKIEN - aht.auto.pl


Wszechstronność

Wszechstronność naszych okien aluminiowych jest imponująca. Dzięki mocnemu i lekkiemu aluminium nadaje się do pracy w wielu różnych stylach, pasujących do każdego projektu. Są dostępne w oknach skrzydłowych, uchylno-rozwieranych i stalowych.

Lżejsze pokoje


https://znany-ksiegowy.pl/podlaskie
https://znany-ksiegowy.pl/pomorskie
https://znany-ksiegowy.pl/slaskie
https://znany-ksiegowy.pl/swietokrzyskie
https://znany-ksiegowy.pl/warminsko-mazurskie
https://znany-ksiegowy.pl/wielkopolskie
https://znany-ksiegowy.pl/zachodniopomorskie

OKNA RODZAJE - aht.auto.pl

Wąski profil minimalistycznego designu naszych okien aluminiowych pozwala na większe obszary szklenia dla każdego otworu. Zwiększa to ilość naturalnego światła słonecznego, które może dostać się do Twojej nieruchomości i podnosi każde pomieszczenie wyposażone w aluminiowe okna.

Więcej zalet

Ze względu na niewiarygodną wytrzymałość aluminium masz możliwość przeszklenia od podłogi do sufitu, które mogą sięgać nawet dwóch pięter. Te okna są idealne do współczesnych budynków, tworząc oszałamiającą estetykę o eleganckim, nowoczesnym stylu.